1396/03/24
ايده گستران نوين صنعت

ايده گستران نوين صنعت نصير


نام مدير عامل: محمد طالعي

زمينه فعاليت: ICT

ايده محوري: بيمارستان هوشمند

 

محصولات و خدمات

اين شركت از زمستان 1392 فعاليت خود را آغاز نموده است. شركت ايده گستران نوين صنعت نصير با بهره­گيري از توان علمي اساتيد و دانشجويان برجسته دانشگاه، در زمينه­ي­تهيه‌ي راهكارهاي تجاري متنوع در حوزه هوشمندسازي خدمات و فرايندها فعاليت دارد. زمينه­ي­ اصلي فعاليت شركت، ارائه خدمات هوشمندسازي مبتني بر توسعه و بومي سازي فناوري هاي نوين در حوزه هاي مختلف، با تاكيد بر حوزه بهداشت و درمان، مي باشد. فعاليت‌هاي شركت شامل ارائه خدمات و ارائه‌ي طرح‌ها و راهكارهاي فناورانه، ارائه‌ي سخت افزار و نرم افزار و پشتيباني از محصولات شركت و خدمات پس از فروش، مي‌شود. بدين منظور، اين شركت با ساير شركت‌هاي ارائه دهنده‌ي خدمات فني و مهندسي، جهت افزايش رضايت مشتريان و تأمين كليه خدمات موردنياز آنان، همكاري مي‌نمايد تا يك مجموعه‌ي يكپارچه و منسجم در اختيار مشتريان خود قرار دهد.

محصولات شركت:

·  سهاب (سامانه هوشمند اطلاعات بيمارستاني)

اين سامانه ضمن جمع آوري اطلاعات از طريق كاربرد فناوري و تجهيزات RFID، موجب افزايش قابليت مشاهده در عمليات نظارت بر عملكرد پرسنل، ارتقاء سطح برنامه ريزي و مديريت مبتني بر داده هاي زماني- مكاني، ارتقاء خدمت­رساني و افزايش سطح رضايت­مندي بيماران، كاهش خطاي انساني از طريق كنترل و نظارت هوشمند فرايندها و خدمات و در­نهايت افزايش سطح ايمني از طريق جمع­آوري و ثبت نامحسوس داده‌هاي مختلف از جمله تردد پرسنل، ورود/خروج اموال و تجهيزات، جابجايي اسناد­پزشكي، نظارت فرايندي و نامحسوس خدمات اورژانس و غيره مي­گردد.

 
   
 
 ·  سهبام (سامانه هوشمند بازديد موزه)

اين سامانه به عنوان يك برنامه تحت مويابل توسعه يافته و با استفاده از سه فناوري QR، RFID و NFC اقدام به تشخيص حضور بازديد كننده در محل شيء به نمايش گذاشته شده در موزه نموده و به صورت هوشمند نسبت به ارائه اطلاعات چندرسانه اي در خصوص شيء به صورت شخصي براي هر بازديد كننده اقدام مي كند. انجام تحليل هاي داده كاوري مكاني- زماني از ويژگي هاي اين سامانه مي باشد.

 

·  سهبان (سامانه هوشمند بازديد نمايشگاه)

اين سامانه به عنوان يك برنامه تحت مويابل توسعه يافته و با استفاده از دو فناوري QR و NFC  جستجو و ارائه اطلاعات در خصوص شركتها و تجهيزات و محصولات ارائه شده را به صورت هوشمند و شخصي سازي شده در اختيار بازديدكنندگان نمايشگاه قرار داده و همچنين امكان تبادل آني كارت ويزيت الكترونيكي را فراهم مي كند.

 
 ·  سيستم كنترل تردد بيمارستاني

اين سامانه شامل بخش سخت افزاري و نرم افزاري و مبتني بر كاربرد فناوري RFID به منظور كنترل و ثبت دسترسي افراد به واحدها و بخش هاي مختلف يك سازمان، طراحي و پياده سازي شده است. اين سيستم داراي ويژگي هاي منحصر به فرد عملكردي است كه آن را از ساير محصولات خارجي موجود متمايز مي سازد.

اطلاعات تماس

وب سايت www.insn.ir

 
 
 
 
تعداد بازدید:
1897
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.