1396/03/24
سامانه رونق فروش رازق (دانش بنيان)
سامانه رونق فروش رازق
نام مدير عامل: سيد نويد حيدري 

زمينه فعاليت: ICT

ايده محوري: ويترين هوشمند ويتا

 

موضوع فعاليت

هسته اصلي شركت، ويترين هوشمند واقعيت افزوده است كه در سال 1391 به عنوان دستاورد پژوهشگران گروه واقعيت مجازي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي رونمايي شده و مورد استقبال گسترده رسانه اي قرار گرفت. در سال 1392 اين اختراع در جشنواره نوآوري و شكوفايي زاگرس كه همه ساله توسط بنياد ملي نخبگان برگزار مي شود به عنوان طرح برگزيده از بين بيش از 50 اختراع متنوع در زمينه مهندسي برق و كامپيوتر توسط هيئت داوران معرفي شد. در سال 1394 اولين محصول شركت با عنوان ويترين هوشمند واقعيت افزوده وارد بازار شد. همچنين اين شركت دو پروژه پرو هوشمند لباس و طراحي و پياده­سازي بيلبورد­هاي تبليغاتي هوشمند را نيز در دستوركار دارد.

محصولات

در حال حاضر محصول اصلي شركت، ويترين هوشمند واقعيت افزوده مي­باشد، كه به نوبه خود از چندين بخش نرم افزاري و سخت افزاري تشكيل شده است. تصوير زير اصول كار ويترين و اجزاي آن را نمايش مي دهد. لازم به ذكر است كه بسياري از بخش­هاي اين ويترين اعم از ربات نورپرداز، كنترل مركزي و ماژول بيسيم در شركت طراحي و ساخته مي­شوند. تمامي بخش­هاي نرم افزاري شركت توسط متخصصين شركت به صورت كاملا بومي نوشته شده است.

 
 
 
 
اجزاي ويترين هوشمند واقعيت افزوده:


1. كنترلر مركزي

كنترلر مركزي بخشي اساسي از ويترين هوشمند واقعيت افزوده مي­باشد، كه قابليتهايي مانند كنترل ربات نورپرداز، كنترل نور محيطي، اتصال به اينترنت، كنترل ويدئوپروژكتور را دارد. در صورت نياز مي­توان با افزودن گيرنده بي سيم به اين كنترلر فرامين مختلفي مانند روشن يا خاموش كردن كامپيوتر  يا نور ويترين را نيز به صورت كنترل از راه دور انجام داد.

 
 
 
 
 

2.گيرنده بيسيم

اين گيرنده امكان دريافت فرمان از طرف كاربر و ارسال آن­ها به كنترلر مركزي را دارد. (با قابليت افزايش برد تا 800 متر)

 
 
 
 
 
 

3.ربات نورپرداز

يكي از بخش­هاي سخت­افزاري مهم در ويترين، رباتي با دو درجه آزادي است كه نور متمركز را بر روي اجناس داخل ويترين مي­تاباند. امكان كار در شرايط دشوار به‌صورت مداوم، جلوگيري از نفوذ گردوخاك به فضاي مكانيزم­ها، دقت بسيار بالا و تابش نور متمركز با شدت زياد از ويژگيهاي منحصر به فرد اين ربات است. در حال حاضر دو مدل با دقت زاويه­اي 3/0 درجه و 08/0 درجه قابل‌ارائه است. ربات نورپرداز بنا به نياز قابليت نصب به صورت توكار و يا رو كار را دارد.

 
 
 
 

خدمات و مشاوره

طراحي و ساخت سيستم­هاي واقعيت افزوده مبتني بر ردياب

طراحي و ساخت سيستم­هاي واقعيت مجازي از جمله شبيه ساز

مشاوره در زمينه پياده­سازي سيستم هاي واقعيت مجازي و واقعيت افزوده

افتخارات
 
 
 
 
 
 
 
 

تماس با شركت

آدرس: تهران، ميدان ونك، خيابان ملاصدرا، خيابان پرديس، پلاك 7، مركز رشد دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي، شركت رازق

تلفن:    84063234 - 021

فاكس:    89788482-021

پست الكترونيك:   info@razeq.ir

سايت: www.Razeq.ir

 
گالري
 
 
تعداد بازدید:
1985
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.