1396/03/24
پارت سازه ساينار (دانش بنيان)

پارت سازه ساينار

نام مدير عامل: حجت كارگر

زمينه فعاليت: عمران، معماري، شهرسازي و بتن

ايده محوري: طراحي و ساخت انواع ميراگرها با تاكيد بر ميراگرهاي فلزي پره مثلثي

 

موضوع فعاليت:

شركت مهندسي پارت سازه ساينار به عنوان اولين زيرمجموعه ي گروه تخصصي صنعت و علم به طور مشخص در زمينه ي سازه ها فعاليت خود را آغاز نموده است. اين شركت در راستاي اجراي اصل 123 قانون اساسي و قانون حمايت از شركت ها و موسسات دانش بنيان در مهرماه 1393 به صورت رسمي توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري به عنوان شركت دانش بنيان شناخته و معرفي گرديد.

شركت پارت سازه پس از معرفي شدن به عنوان شركت دانش بنيان فعاليت­هاي وسيع و گسترده­اي همچون چاپ مقالات علمي و ترويجي، برگزاري كارگاه­هاي آموزشي و سمينارها، شركت در برنامه­هاي ترويجي صدا و سيما، تبليغ مستقيم در مجلات و سايت­هاي مرتبط و برگزاري جلسات آموزشي و توجيهي با مسئولان فني در برخي شركت­هاي مرتبط را در راستاي شناساندن فعاليت­هاي خود و جلب مشتري انجام داده است.

 

 محصولات:

سيستم هاي مستهلك كننده انرژي زلزله مانند ميراگر تدس .

مكانيزم ميراگري انرژي در ميراگر تدس بدين گونه است كه معمولا قبل از تسليم المان هاي سازه اي، پره هاي مثلثي شكل اين ميراگرها تسليم مي شوند و پس از تسليم، انرژي تحريك خارجي را به صورت گرما اتلاف مي نمايند و بدين ترتيب انرژي كمتري از تحريك خارجي به المان هاي سازه مي رسد؛ از منظر سازه اي ميرايي سازه ي مسلح به ميراگر افزايش مي يابد و بدين ترتيب نيرو در المان هاي سازه كاهش خواهد يافت.

مزاياي استفاده از ميراگرهاي تدس:

1-    كاهش خرابي در المان هاي اصلي سازه.

2-    كاهش زمان توقف در بهره برداري از سازه پس از وقوع زلزله.

3-    كاهش هزينه هاي ترميم سازه پس از زلزله.

4-    بهبود عملكرد سازه.

5-    كاهش در هزينه هاي ساخت اسكلت سازه.

6-    كاهش در ابعاد المان هاي سازه ( به عنوان مثال كاهش مقدار آويزها در سازه بتني و كاهش ابعاد ستون ها و ....)

 

 

 

 

سيستم­هاي پايش سلامت سازه­اي

در اين سيستم­ها با نصب برخي ابزار دقيق مانند حسگرهاي شتاب بر روي سازه (سازه­هايي مانند پل، سد، تونل و ساختمان) پاسخ ارتعاشات آن اندازه­گيري مي­شود و سپس با استفاده از الگوريتم­هاي مختلف اطلاعات پاسخ سازه پردازش مي­گردد؛ در نهايت وضعيت سلامت يا عدم سلامت و آسيب­ديدگي و نقاط احتمالي آسيب­ديده تعيين مي­گردد.

 

 

آدرس :

دفتر فروش:  تهران،سعادت آباد، خيابان سرو غربي، خيابان صدف، كوچه سپيدار،پلاك33، واحد همكف . تماس: 22146168 ، 22146112

دفتر فني: مركز رشد دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي واقع در خيابان وليعصر(عج)، تقاطع ميرداماد، دانشكده عمران دانشگاه صنعتي خواجه نصير طوسي، شركت مهندسي پارت سازه. تماس: 88201430 داخلي 434

پست الكترونيك : info@partsazeco.com

وب سايت : : www.partsazeco.com
تعداد بازدید:
3202
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.