1396/03/24
فناوري ايرانيان پژوهش نصير (دانش بنيان)

فناوري ايرانيان پژوهش نصير

نام مدير عامل: رضا افضل زاده

زمينه فعاليت: نانو

ايده محوري: ساخت دستگاه هاي التراسونيك هموژنايزر و دستگاه هاي خاص آزمايشگاهي

 

موضوع فعاليت  

فعاليت هاي شركت شامل دو بخش عمده مي­باشد. بخش اول شامل ساخت دستگاه­ها و تجهيزاتي است كه به صورت سفارشي و در غالب پروژه تعريف مي­گردد. بخش دوم شامل تجهيودستگاه­هايي است كه توسط شركت ساخته شده و با ويژگي­هاي مشخص به فروش مي­رسـد. اين دستگاه­ها عمدتاً نمونه داخلي ندارند و فاپن تنهـا توليدكننـده اين دستگاه­ها در ايران مي­باشـد.

 

محصولات

دستگاه­هاي توليدشده در شركت فاپن شامل انواع اولتراسونيك با توان­هاي مختلف، تجهيزات كمك آموزشي براي دانشجويان، دستگاه­هاي مولد مغناطيس و دستگاهي مرتبط با محصولات كشاورزي مي­باشد.

1.  انواع دستگاه­هاي اولتراسونيك هموژنايزر با كاربردهاي گوناگون ساخته شده است. اولتراسونيك­هاي آزمايشگاهي با توان 3، 30 ، 60 ، 400 و 1200 وات در اندازه­هاي مختلف به صورت نمونه توليد شده­اند. تجهيزات كمك آموزشي با نوآوري متخصصين شركت فاپن و با ساده­­ترين روش­هاي يادگيري براي دانشجويان فيزيك و مهندسي تهيه شده است.

2.  دستگاه ESR (تشديد اسپيني الكترون) براي درك مفهوم جذب انرژي الكترومغناطيس توسط الكترون­ها و دستگاه آزمايش اپتيكي عكس مجذور فاصله و الگوي تابش از جمله توليدات است.

3.   ازديگر محصولات شركت فاپن مي­توان دستگاه همزن يون مغناطيس را نام برد كه در آن ميدان مغناطيسي با شدت و توزيع خاصي طراحي شده است كه رشد گياه را بدون نياز به هيچ گونه ماده مصرفي 20 تا 30 درصد افزايش مي­دهد. اين محصول با قطر لوله 0.5 اينچ و 2 اينچ ساخته شده است. محفظه دستكش(Glove Box) با 2 يا 3 دستكش به عنوان محيطي با اتمسفر كنترل­شده براي مراكز تحقيقاتي و صنعتي كاربرد دارد. اين دستگاه در ابعاد 110*50*50 تا 230*90*70 سانتي­متر و ضخامت 10 تا 20 ميلي­متر از جنس پلكسي گلاس به سفارش متقاضي ساخته شده است.

 

اطلاعات تماس

آدرس: خيابان شريعتي ـ بالاتر از پل سيدخندان ـ خيابان شهيد مجتبايي ـ خيابان شهيد كاويان ـ پرديس علوم دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي

تلفن: 23064340 ـ 22852370

وب سايت: www.iranpajoh.ir

تعداد بازدید:
3047
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.