1396/03/24
فناوران مكانيك والكترونيك نصير(دانش بنيان)

 
فناوران مكانيك والكترونيك نصير

شركت فناوران مكانيك و الكترونيك نصير (ناميك)


نام مدير عامل: سهيل علي دوستي        

زمينه فعاليت: مكانيك، مكاترونيك

ايده محوري: طراحي و كنترل عملگرهاي پيشرفته (الكترومكانيكي و الكتروهيدرواستاتيكي)

 

موضوع فعاليت

 شركت فناوران مكانيك و الكترونيك نصير در شهريور 1393 با همت دكتر مهدي علياري شوره دلي عضو هيات علمي دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي و با نام تجاري ناميك تاسيس گرديد. ناميك در بهمن ماه همين سال با ايده محوري سروو اكچويتور الكترومكانيكي مكانيزمي در مركز رشد دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي مستقر گرديد و با به ثمر رساندن همين ايده مفتخر به كسب مجوز دانش بنيان در ارديبهشت 1395 شد. ناميك با هدف توسعه فناوري مكانيزم‌هاي دقيق و داريورهاي الكترونيكي، توليد سروو اكچويتورهاي خطي و دوراني، توليد سيستم هاي آموزشي مكاترونيك و ارائه خدمات در اين حوزه توسط متخصصين اين تكنولوژي تاسيس گرديده است. اين شركت با بهره‌مندي از دانش روز در كنار تجارب موسسين در صنعت و دانشگاه و گردآوري مجموعه‌اي از نخبگان در زمينه‌هاي طراحي مكانيكي، الكترونيكي و سيستم‌هاي كنترل، براي اولين بار در كشور موفق به طراحي و ساخت سروو اكچويتور مكانيزمي دوراني شد. اين شركت همچنين با عنايت به دانش و تجربه متخصصان خود اقدام به توليد سري محصولات سيستم هاي آموزشي مكاترونيك بر اساس نوين­ترين روش­هاي آموزشي در دنيا كرده است.

محصولات

سروو اكچويتور الكترومكانيكي مكانيزمي

 
 
سري محصولات سروو اكچويتور الكترومكانيكي مكانيزمي ناميك با بهره‌گيري از طراحي بومي مجموعه‌اي از مشخصات متمايز در همه ابعاد را ارائه مي­دهد. اكچويتورهاي الكترومكانيكي  
يكي از محصولات كاربردي و اساسي مورد استفاده در صنايع مختلف از جمله هوافضا، نفت، گاز و پتروشيمي مي‌باشند.
 

 شبيه ساز بار آيروديناميكي
 
 
 جهت شبيه سازي محيط پروازي در محيط آزمايشگاه و رسيدن به رفتار نزديك به واقعيت اكچويتورها و در نهايت كل مجموعه پروازي، شبيه ساز بار آيروديناميكي ناميك با قابليت اعمال پروفيل هاي مختلف پروازي بر روي انواع اكچويتورها طراحي و توليد شده است.
 
سنسور نوري دو طرفه 
 
 
 
 سنسور نوري دو طرفه اپتيكي با فرستنده و گيرنده رو در رو و يك محفظه صنعتي به قطر M18 استاندارد از جنس برنج با آبكاري نيكل براي استفاده در شرايط سخت كاري است. كه وجود
يك جسم در بين فرستنده و گيرنده را اعلام مي كند.
 
كانكشن هندپيس ارتوپدي
 
 
 
 
كانكشن هندپيس ارتوپدي ابزاري جانبي براي دريل هاي جراحي جهت جانمايي باتري داخل هندپيس مي باشد. كه داراي قابليت اتوكلاو تا 180 درجه سانتي گراد و فشار 2 اتمسفر است.
 
موتور كانوليتد هندپيس ارتوپدي 
 
 
 
كانوليتد كردن موتور هندپيس ارتوپدي جهت عبور ابزار جراحي از ميان موتور با تغيير در ساختار مكانيكي داخل آن، توسط متخصصان شركت ناميك انجام شده است. لازم به ذكر است تا قبل از اين تكنولوژي كانوليتد كردن موتورهاي جريان مستقيم در دست سازندگان خارجي آن بوده است.
 
دستگاه آموزشي كنترل موقعيت 
 
دستگاه كنترل موقعيت ناميك ابزاري آموزشي بر اساس سيستم‌هاي كنترل موقعيت صنعتي مانند ماشين‌هاي CNC، چاپ و بسته‌بندي است. اين محصول براي آزمايشگاه هاي كنترل، ابزار دقيق و مكاترونيك در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد طراحي و توليد شده است.  
 
 دستگاه آموزشي كنترل سرعت
 
 
 
دستگاه كنترل سرعت ناميك ابزاري آموزشي بر اساس سيستم‌هاي صنعتي كنترل سرعت مانند دستگاه هاي نورد و برش، رنگ‌آميزي، برخي ماشينهاي CNC و تجهيزات پركن است. اين محصول براي آزمايشگاه هاي كنترل، ابزار دقيق و مكاترونيك در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد طراحي و توليد شده است.
 
دستگاه آموزشي پاندول هوايي 
 
 
 
 دستگاه پاندول هوايي ناميك ابزاري آموزشي بر اساس شبيه‌سازي ديناميك حركتي يك درجه آزادي هليكوپترها و هواپيماهاي عمودپرواز است. اين محصول براي آزمايشگاه هاي كنترل، ابزار دقيق و مكاترونيك در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد طراحي و توليد شده است.

دستگاه آموزشي كنترل حرارت

 
 
 
دستگاه كنترل حرارت ناميك ابزاري آموزشي بر اساس شبيه‌سازي سامانه‌هاي حرارت صنعتي و فرايندهاي حرارتي است. اين محصول براي آزمايشگاه هاي كنترل، ابزار دقيق و مكاترونيك در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد طراحي و توليد شده است.
 
تلفكس: 88469082 (021)
دفتر مركزي: تهران، خيابان دكتر شريعتي، نرسيده به پل سيدخندان، دانشكده برق دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، ساختمان واحدهاي فناور مركز رشد، طبقه اول، واحد 120
كارگاه: تهران، بزرگراه رسالت شرق، پل سيدخندان، خيابان شهيد كابلي، خيابان شيخ شعباني، پلاك 56

Email: Info@nameec.ir

Web Site: www.nameec.ir

تعداد بازدید:
3161
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.