1398/04/29
موسسه پارس پيشگام گستر ساتراپ
 
 
رييس هيأت مديره: پريسا توكلي طرقي
زمينه فعاليت: مديريت و اقتصاد
ايده محوري: بازاريابي و برندينگ 
 
 

كلينيك بازاريابي ساتراپ

بازاريابي و همچنين ايجاد و حفظ نام تجاري بي‌ترديد تنها با هوشمندي، هدف گذاري بلند مدت صحيح و يكپارچه‌گي در تمام عرصه‌هاي مجازي و واقعي منجر به نتايج دلخواه خواهد شد.

موسسه پارس پيشگام گستر ساتراپ با در نظر داشتن اين اصول پايه‌‌اي و با بهره گيري از دانش كافي در زمينه افكارسنجي مخاطبين براي يافتن بيشينه تاثيرگذاري برروي مخاطب، اقدام به راه اندازي كلينيك بازاريابي ساتراپ نموده تا با برنامه‌ ريزي‌هاي كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت و همچنين طراحي و اجراي كارزارهاي تبليغاتي هوشمندانه بتواند، پيوند مهمي ميان علم و صنعت ايجاد نمايد. ما در كلينيك بازاريابي ساتراپ با شعار پيشگيري، بهبود و درمان كسب وكار فعاليت خود را در قالب مجموع هاي مجرب و حرف هاي پيش خواهيم برد.

اهداف

در خيلي از كسب و كارها، شيوه هاي اجرايي مديريتي از دوره سنتي گذر كرده و يا در حال گذر مي باشد همين امر فرآيندهاي آنها را دچار اختلال كرده است كه درمان اين خط هاي فرآيندي در كلينيك بازاريابي ساتراپ مورد توجه ويژه قرار گرفته است.

برخي كسب و كارهاي موفقي هستند كه به مرحله بلوغ و رشد سازماني خود رسيده اند و براي جلوگيري از وارد شدن به مرحله افول نيازمند بهبود مي باشند. ما در شعار سازماني خود بهبود كسب و كارهاي موفق را با نگاهي ويژه دنبال خواهيم كرد. كسب و كارهاي كوچك پتانسيل رشد بسيار بالايي دارند، كلينيك بازاريابي ساتراپ به منظور پيشگيري، برنامه اجرايي ويژه رشد براي كسب و كارهاي كوچك طراحي كرده است و معتقد است چرخه اقتصاد صنعت ما با توانمند سازي كسب و كارهاي كوچك و متوسط بهبود خواهد يافت.

ماموريت

نگاه تخصصي به صنايع مختلف با هدف پيشگيري، بهبود و درمان كسب و كار و پياده سازي استراتژي هاي موثر در هر زمينه.

چشم انداز

بزرگترين شركت استراتژي محور در حوزه بازاريابي در منطقه خاورميانه.

تلفن: 84063152

سايت: www.satrap.marketing

تلگرام: satrapmarketingclinic

لينكدين: Satrap Marketing Clinic

اينستاگرام: satrapmarketing

  
 
تعداد بازدید:
1384
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.