سومين جشنواره نوآوري و كسب و كار خواجه نصير
 

فستيوال سه ماهه‌ي كسب و كار خواجه نصير به همت دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي با حمايت ستاد فرهنگ سازي فناوري و اقتصاد دانش بنيان معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري راه‌اندازي شده است.
هدف اين جشنواره حمايت و ارتقاي فرهنگ كارآفريني و آگاهي بخشي به جامعه در زمينه‌ي چگونگي پرورش ايده‌هاي نوي دانشجويان، اساتيد، دانشگاه‌ها، كارآفرينان و... و راه اندازي كسب و كارهاي نوپا و تبديل ايده‌هاي خلاقانه به محصول با ايجاد بستر مناسب در بخش‌هاي گوناگون و برگزاري دوره‌هايي به صورت انلاين است.
در اين فستيوال افراد با ارائه ايده‌ها و طرح‌هاي نوآورانه خود در 18 زمينه ( كه مي‌توانيد در سايت(innocup.kntu.ac.ir)مشاهده كنيد) عيار و اعتبار ايده‌ها و كسب و كار‌هاي خود را مي‌سنجند.
داوران خبره‌ي ما ايده‌هاي نوي شما را بررسي مي‌كنند و به ايده‌هاي برتر جوايز نفيس و امكانات ويژه‌اي اهدا مي‌شود كه اميد است بتواند انگيزه‌اي براي طرح ايده‌هاي برتر و رشد كشور عزيزمان باشد.
اين جشنواره داراي رويداد‌هاي متنوع و جذابي مانند اينو كافه، اينو نما و اينوتاك است كه در هر بخش مديران شركت‌هاي بزرگ، سرمايه‌گذاران، اساتيد كارآفرين برتر دانشگاه‌ها، كارآفرينان، مدرسان نامدار اين حوزه و... به شما در جهت پيشبرد طرح‌ها و ايده‌هايتان كمك مي‌كنند.
شما مي‌توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر درباره‌ي اين فستيوال به سايت ( innocup.kntu.ac.ir ) مراجعه فرماييد.

به اميد پيشرفت كشور عزيزمان ايران
 
 
 
تعداد بازدید:
1700
تاریخ:
1397/09/15
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.