پذیرش برنامه پیش‌شتاب‌دهی

برنامه پیش شتابدهی مرکز نوآوری نصیر

باتوجه به ماهیت مراکز نوآوری دانشگاهی و تلاش برای ارائه خدمات حمایتی بیشتر به دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و همچنین ترغیب و جذب بیشتر این دانشجویان به فعالیت‌های کارآفرینانه و دانش‌بنیان فضای Cowork مرکز نوآوری به محلی برای استقرار تیم‌های دانشجویی صاحب ایده در مرحله پیش‌شتابدهی اختصاص یافته است. در این برنامه هسته‌های فناور پس از پذیرش، فرایند زیر را طی خواهند کرد و برای ورود به دنیای کسب و کار آماده خواهند شد:

 

خدمات مرکز نوآوری نصیر

1.    فضای استقرار:   در محل مرکز نوآوری نصیر یک میز کار به هر تیم اختصاص خواهد یافت.

2.    آموزش و مشاوره:   برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جلسات مشاوره در موضوعات مختلف حقوقی، بازاریابی، تیم‌سازی، سرمایه‌گذاری، رهبری، ارائه ایده، مدیریت تیم و . . .

3.    امکان دسترسی به شبکه ای از کارآفرینان و سرمایه گذاران:   تلاش می‌شود به منظور استفاده از تجربه و ایجاد امکان سرمایه‌گذاری بر روی تیم‌های موفق ارتباطی موثر و برد ـ برد میان آنان برقرار گردد.

4.    ارزیابی دوره ای عملکرد:   هر تیم موظف است در بازه‌های زمانی مشخص شده از سوی مرکز نوآوری گزارش عملکرد و پیشرفت تیم را به فردی که به عنوان تسهیلگر تیم از سوی مرکز مشخص شده است ارائه دهد. این گزارش‌ها مبنای تصمیم گیری شتابدهنده درباره ادامه یا قطع ارتباط با تیم می باشد.

5.    اینترنت رایگان:   همه اعضای تیم می‌توانند از خدمات اینترنت پرسرعت رایگان مرکز نوآوری استفاده نمایند.

 

برای استفاده از خدمات مرکز نوآوری نصیر در قالب برنامه پیش‌شتابدهی فرم زیر را تکمیل کنید.

لیـــنک ثبـت نـــام

 

 


 

 

 


 

تاریخ به روز رسانی:
1400/09/09
تعداد بازدید:
696
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.