دومين فستيوال نوآوري و كسب و كار خواجه نصير آغاز به كار كرد
همزمان با هفته پژوهش، دومين جشنواره نوآوري و كسب و كار خواجه نصير در دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي كار خود را با پذيرش ايده ها و طرح هاي كسب و كار نوآورانه آغاز كرد.
همزمان با هفته پژوهش، دومين جشنواره نوآوري و كسب و كار خواجه نصير در دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي كار خود را با پذيرش ايده ها و طرح هاي كسب و كار نوآورانه آغاز كرد.
اين جشنواره رويدادي سه ماهه است كه برنامه هايي چون اكران فيلمهاي مرتبط با كارآفريني، برگزاري دوره هاي تخصصي آموزش استارتاپها، دورهمي با كارآفرينان در آن به اجرا در مي آيند. مدير مركز رشد دانشگاه خواجه نصير با بيان اين مطلب؛ مهمترين قسمت جشنواره را بخش مسابقه آن اعلام كرد كه به اينوكاپ (innocup) معروف است.
حامد ابراهيمي افزود: "اينوكاپ 2018 در دو محور "ايده هاي نوآورانه" و "طرح هاي كسب و كار" برگزار مي شود. در اين بخش آثار دريافتي طي فرآيند داوري با شاخص هاي فني، مديريتي و بازار مورد ارزيابي قرار مي گيرند. در نهايت سه تيم در قسمت ايده نوآورانه و سه تيم در قسمت طرح كسب و كار به عنوان برترين ها انتخاب شده و مورد تقدير قرار خواهند گرفت. اينوكاپ سراسري است و افراد خلاق از كليه دانشگاه ها، مراكز رشد، پارك هاي علم و فناوري مي توانند در آن شركت كنند." وي روح حاكم بر ارزيابي طرح ها را قابليت خلق ارزش افزوده بالا و اشتغال زايي اعلام كرد.
جشنواره نوآوري و كسب و كار خواجه نصير از 20 آذر تا 15 اسفندماه 96 برگزار خواهد شد. برنامه كليه رويدادهاي جشنواره در وبسايت آن به آدرس innocup.kntu.ac.ir اعلام شده است. لازم به ذكر است در اينوكاپ يكي از هولدينگ هاي معظم صنعتي با دانشگاه مشاركت كرده و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و چندي از استارتاپهاي مطرح كشور جزو حاميان آن مي باشند.
معرفي كامل و برنامه هاي سه ماهه جشنواره را مي توانيد در قسمت رويدادهاي وبسايت مركز رشد مطالعه نمائيد.
 
 
تاریخ:
1396/09/22
تعداد بازدید:
118
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.