به دنبال تاخير در اهداي جوايز جشنواره
اطلاعيه مركز رشد پيرامون اهداي جوايز اينوكاپ 2018
ضمن عذرخواهي بابت تاخير پيش آمده در اهداي جوايز اينوكاپ 2018، به استحضار مي رساند، مركز رشد دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي به عنوان متولي جشنواره، مسئوليت تامين و اهداي جوايز را به عهده داشته و دارد.


اطلاعيه مركز رشد دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي

پيرامون اهداي جوايز جشنواره نوآوري و كسب و كار (اينوكاپ 2018 )

 

بدينوسيله به اطلاع مخاطبان عزيز مي رساند، دومين دوره جشنواره نوآوري و كسب وكار خواجه نصير از آذر تا اسفند 96 برگزار شد و از ميان بيش از 190 طرح كسب و كار و ايده نوآورانه، پس از طي سه مرحله داوري درنهايت 6 تيم استارتاپي در دو بخش ايده هاي نوآورانه و طرح هاي كسب و كار به عناوين برتر دست يافتند.

در اين مقطع، ضمن عذرخواهي بابت تاخير پيش آمده در اهداي جوايز اينوكاپ 2018، به استحضار مي رساند، مركز رشد دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي به عنوان متولي جشنواره، مسئوليت تامين و اهداي جوايز را به عهده داشته و دارد. در اين ميان، مديرعامل محترم مجموعه صنعتي مپنا آقاي دكتر عباس علي آبادي به واسطه علاقه به ايفاي نقش حمايتي از فعاليتهاي كارآفرينانه دانشگاهي، به مانند قبل دستور بررسي و حمايت از جشنواره را صادر كرده اند.

لذا بدينوسيله اظهارات مديرعامل شتابدهنده جهش آقاي كاوه گودرزي به دور از واقعيت و خلاف موازين اخلاقي بوده و هرگونه وابستگي نامبرده به مركز رشد دانشگاه تكذيب مي شود. انتظار مي رود تمامي فعالين اكوسيستم كارآفريني كشور با رعايت اخلاق و موازين فعاليت حرفه اي، به نقش آفريني و بسترسازي ديگر نهادها و اركان فعال در حوزه صنعت و دانشگاه براي توسعه كسب و كارهاي نوپا و فناورانه كشور كمك نمايند.

تاریخ:
1397/05/24
تعداد بازدید:
101
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.