همزمان با برگزاري الكامپ 97
ثبت نام حضوري «مدرسه كسب و كار» در نمايشگاه الكامپ انجام مي شود
ثبت نام مدرسه كسب و كار شروع شده و تا شش مرداد ادامه دارد. همچنين امكان ثبت نام مدرسه در نمايشگاه الكامپ نيز به صورت حضوري فراهم شده است.
 

به گزارش  روابط عمومي مركز رشد دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي, “اين رويداد يكماهه با هدف تقويت مهارت‌هاي كارآفرينان، فعالين استارتاپي و توانمندسازي دانشجويان و دانش آموختگان براي ورود موفق به بازار كار حرفه‌اي برنامه ريزي شده است.
آشنايي با تجربيات شكست و موفقيت استارتاپ‌ها وجهه ديگر برنامه يكماهه مدرسه كسب و كار است كه باعث اثربخشي ملموس آموزش‌هاي مدرسه خواهد شد. به همين منظور در طول برگزاري مدرسه سخنراني و بازديد‌هاي متعددي از مراكز كارآفريني و مديران استارتاپ‌ها و شتابدهنده‌ها اجرا مي شود.”

حامد ابراهيمي مدير مركز رشد دانشگاه خواجه نصير، توسعه مهارت‌هاي فردي و مديريت كسب و كار‌هاي دانش بنيان را دو محور اصلي تعريف عناوين و سرفصل‌هاي آموزشي مدرسه كسب و كار عنوان كرد و گفت: برنامه‌هاي مدرسه در قالب 14 روز كسب و كاري تعريف شده است و شامل 18 عنوان دوره تخصصي و ارائه تجربيات شركت‌هاي موفق، آشنايي با خدمات شتابدهنده ها، مراكز رشد، پارك‌هاي علم و فناوري و بازديد از مراكز كارآفريني و نوآوري است.

ابراهيمي اظهار داشت: تيپ‌شناسي شخصيتي و شغلي، مهارت و روش‌هاي حل مسئله، ايده پردازي و تفكر خلاق، مهارت توليد محتوا، زبان بدن و اصول مذاكره، روش حرفه‌اي ارائه كسب و كار به سرمايه گذار از جمله سرفصل‌هاي مرتبط با توسعه مهارت‌هاي فردي مدرسه كسب و كار است، همچنين تيم سازي، چارت و رفتار سازماني،اعتبارسنجي ايده و ساخت MVP (حداقل محصول پذيرفتني)، تحقيقات بازار، خلق مدل كسب و كار، بازاريابي ديجيتال، استراتژي قيمت گذاري محصول، اصول توسعه محصول، روش‌هاي ارزش‌گذاري استارت آپ‌ها و جذب سرمايه، اصول تنظيم قرارداد‌هاي سرمايه گذاري، آشنايي با قوانين بيمه و ماليات كسب و كار‌هاي نوپا و استراتژي رشد استارت آپ‌ها از جمله عناوين آموزشي هستند كه در حوزه مديريت كسب و كار مدرسه تدريس مي‌شوند.

مدير مركز رشد دانشگاه خواجه نصير افزود: دوره نخست مدرسه سال گذشته با پذيرش 35 كارآفرين برگزار شد و بازخوردي كه در انتهاي دوره از شركت كنندگان گرفتيم بسيار رضايت بخش بود. به همين دليل مدرسه كسب و كار 97 با سرفصل‌هاي به مراتب كامل‌تر و حضور مربيان نام آشناي اكوسيستم استارتاپي كشور با حجم پذيرش بيشتر برگزار مي شود.

وي ادامه داد: دوره نحوه ارزيابي و آشنايي با مزايا و معافيت‌هاي دانش بنيان نيز در انتهاي برنامه ارائه مي‌شود تا موضوع فرهنگ سازي فعاليت‌هاي دانش بنيان نيز در دستور كار مدرسه قرار گرفته باشد.

ابراهيمي با بيان اينكه مدرسه كسب و كار خواجه نصير از 22 مرداد الي 15 شهريور 97 برگزار خواهد شد، اظهار داشت: علاقه مندان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام تا 6 مردادماه به وبسايت مركز رشد دانشگاه خواجه نصير به آدرس roshd.kntu.ac.ir مراجعه نمايند.
همچنين امكان ثبت نام حضوري در فاصله برگزاري نمايشگاه الكامپ نيز ايجاد شده و علاقه مندان مي توانند با مراجعه به غرفه مركز رشد دانشگاه خواجه نصير در سالن 10 نمايشگاه نسبت به كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام اقدام نمايند.

 
تاریخ:
1397/05/03
تعداد بازدید:
127
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.