در پي ابلاغ شيوه نامه جديد
صندوق رفاه به دانشجويان كارآفرين وام اعطا مي كند
بر اساس ابلاغ شيوه نامه جديد وزارت علوم، از اين پس صندوق رفاه به هر دانشجو تا سقف 100 ميليون ريال وام كارآفريني تخصيص مي دهد.
 
بر اساس ابلاغ شيوه نامه جديد وزارت علوم، از اين پس صندوق رفاه به هر دانشجو تا سقف 100 ميليون ريال وام كارآفريني تخصيص مي دهد.
"شيوه نامه اجراي حمايت از طرح هاي كارآفريني و كسب و كار فناورانه دانشجويي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي" به دانشگاه ها ابلاغ شد.
به منظور حمايت از «دانشجويان كارآفرين، ايده و طرح‌هاي دانشجويي، تجاري‌سازي ايده‌ها، توسعه كارآفريني و تقويت مراكز رشد و نوآوري» و حركت در مسير اشتغال و توليدات دانشجويي صندوق رفاه دانشجويان مي‌تواند از طرح‌هاي كارآفريني كه از طريق مراكز رشد صورت مي‌گيرد، با مشاركت مالي، اعطاي كمك و يا پرداخت تسهيلات با سود حداقلي حمايت كند.
 
به طرح‌هايي كه اجرايي بودن آن‌ها به تأييد مراكز رشد دانشگاهي رسيده و در حال اجرا باشند و دست كم يك نفر دانشجو، در طرح مشاركت داشته باشد، حسب شرايط تسهيلات 4 درصد تعلق مي‌گيرد. سقف تسهيلات قابل پرداخت به هر دانشجو حداكثر 10 ميليون تومان و مبلغ تسهيلات اعطايي به هر طرح با توجه به تعداد دانشجوي شاغل در طرح تا سقف تسهيلات 100 ميليون تومان است كه طي سه مرحله پرداخت خواهد شد.
متن شيوه نامه در لينك زير قابل دانلود مي باشد.
 
متن شيوه نامه
تاریخ:
1397/03/05
تعداد بازدید:
87
منبع:
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.